Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Mleczno

Mleczno, dolnośląskie

  • 135 000 zł
  • 1 464 m²
  • 92,21 zł/m²

Zdjęcie

Joanna

Skontaktuj się

Działka budowlana Mleczno

Mleczno, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

135 000 zł

1 464 m²

92,21 zł/m²

Działka budowlana Mleczno

Zaktualizowane: 12 maja 2026

135 000 zł 1 464 m² 92,21 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 135 000 zł (92,21 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 464 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1464 m² , położona w Mlecznie w powiecie lubińskim, w gminie Rudna.
Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Lubina i Rudnej.

Parametry nieruchomości:

numer działki: 285/4

powierzchnia: 1464 m²

kształt: prostokąt/trapez

media: prąd, woda, kanalizacja, gaz

dojazd: droga asfaltowa

(...)

Agent

Joanna

697 263...

697 263 766

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna

697 263...

697 263 766

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości